ncp
03 خرداد 1402 - 18:30

شلیک به سمت یک پهپاد ارتش صهیونیستی در سوریه

شلیک به سمت یک پهپاد ارتش صهیونیستی در سوریه

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «آویخای ادرعی» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی امروز (چهارشنبه) از تیراندازی به سمت یک پهپاد شناسایی این رژیم در خاک سوریه خبر داد.

او نوشت: «پهپاد وابسته به ارتش زمانی که در حال جمع‌آوری اطلاعات بود، هدف آتش یک سلاح سبک در داخل خاک سوریه قرار گرفت». ادرعی سپس نوشت که نظامیان ارتش صهیونیستی نیز منطقه‌ای که از آن‌جا به سمت پهپاد شلیک شده بود را گلوله‌باران کردند. او مدعی شد که پهپاد مذکور آسیبی ندیده است.

در این راستا خبرنگار الجزیره نیز گزارش داد که این پهپاد در مزز میان جولان اشغالی و جولان واقع در خاک سوریه مورد هدف قرار گرفته است.

ورود پهپاد شناسایی رژیم صهیونیستی به خاک سوریه در شرایطی است که این رژیم بارها اقدامب ه حملات موشکی به دمشریال، حمص و حلب کرده است. تل آویو در شرایطی حملات و نقض تمامیت ارضی سوریه را ادامه می‌دهد که در ۱۲ سال گذشته تمامی تلاش خود را برای حمایت از معارضان مسلح جهت سرنگونی دولت بشار اسد به کار برد.

در این راستا «هرتزی هالیوی» رئیس ستاد مشترک ارتش اشغالگر قدس روز گذشته در سخنانی که نشان از عصبانیت او از عدم سقوط دولت سوریه داشت، با ادبیاتی تهدید آمیز گفت: «شرایط سوریه در حال بهبود است، اما مسیر طولانی است، آخرین گلوله در این جنگ داخلی هنوز شلیک نشده است، (جنگ هنوز پایان نیافته است).»

حمایت صهیونیست‌ها از تروریست‌های مسلح سوری در اوج درگیری‌ها به خصوص در استان‌های قنیطره و درعا (جنوب سوریه) تا جایی پیش رفت که بیمارستان‌های مناطق اشغالی فلسطین، زخمی‌های تروریست‌ها را مداوا می‌کردند.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1236296